close
تبلیغات در اینترنت

از چه خانوهایی باید دوری کرد...


موضوعات موضوعات

عشق

غم


آرشيو آرشيو

1395

1391


جستجوگر پيشرفته سايت

هیتر جت


هیتر,هیتر تابشی,جت هیتر,هیتر سقفی,بخاری فن دار,بخاری کارگاهی,هیتر موشکی,جت هیتر مرغداری,هیتر گلخانه,هیتر کارخانه,heater,هیتر گازی,هیتر گازوئیلی سیستم های گرمایشی تولید شده در گروه صنعتی صبا هواساز در مدل های هیتر، جت هیتر ،هیتر موشکی،یونیت هیتر،هیتر کابینتی ،کوره هوای گرم و بخاری صنعتی ساخته و به بازار عرضه می شوند با پیاده سازی آخرین تکنولوژی های صنایع گرمایشی و الگو برداری از سیستم های گرمایشی اروپایی با کیفیت بالا و مصرف کم انرژی باعث ایحاد تحول در سیستم های گرمایشی کشور شده اند. تنوع مدل،تنوع ظرفیت و هم چنین قابلیت سفارشی سازی سیستم های گرمایشی از دیگر امتیازاتی است که گروه صنعتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد جت هیتر یا همان هیتر موشکی یکی از پرفروش ترین محصولات گروه صنعتی می باشد که در مدل گازی،گازوئیلی و دوگانه تولید می شوند.هیتر جت-هیتر موشکی - در مدل های دود کش دار و بدون دودکش و دو موتوره تولید می شود.

هیتر
هیتر تابشی
جت هیتر
هیتر سقفی
بخاری فن دار
بخاری کارگاهی
هیتر موشکی
جت هیتر مرغداری
هیتر گلخانه
هیتر کارخانه
heater
هیتر گازی
هیتر گازوئیلی
یونیت هیتر
هیتر کابینتی
کوره هوای گرم
بخاری صنعتی
هیتر چیست
هیتر صنعتی
تولید هیتر
فروش هیتر
قیمت هیتر کابینتی
هیتر موشکی مرغداری
بخاری گازی فن دار
بخاری تابشی سقفی
بخاری صنعتی گازدار
بخاری تابشی
هیتر جت

یونیت هیتر (به انگلیسی: Unit heater) دستگاهی است که ار آن برای گرم کردن فضاهای بزرگ نظیر سالنهای سرپوشیده، سالن‌های کارخانجات و ... استفاده می‌شود.

یونیت هیتر از قسمتهای زیر تشکیل شده است:

کویل با لوله‌های پره دار که در داخل آن آب گرم، داغ و یا بخار به عنوان حامل انرژی حرارتی جریان دارد بر حسب نوع یونیت هیتر ممکن است کویل صاف، مکعبی شکل، گرد و یا دایره‌ای شکل باشد.
پروانه و یا فن که وسیله عبور دادن هوا از کویل و به جریان انداختن هوا در داخل فضای گرم شونده را بر عهده دارد. این فن بر حسب ظرفیت و فشار هوادهی ممکن است از نوع ملخی و یا سانتریفوژ باشد.
پره‌های جهت دهنده هوا که بوسیله آنها می‌توان هوای خروجی از یونیت هیتر را به قسمتهای مختلف محل گرم شونده هدایت کرد
کابینت و یا محفظه که پروانه و کویل در داخل آن و پره‌های جهت دهنده هوا بروی آن نصب شده است.
مقدار حرارتی که یک یونیت هیتردر مدت زمان ۱ ساعت در فشار هوای ۱ اتمسفر با درجه حرارت ورودی ۲۰۰ درجه فارنهایت و افت درجه حرارت ۲۰ درجه فارنهایت و درجه حرارت هوای ورودی به کویل ۶۰ درجه فارنهایت به محیط منتقل می‌کند اگر بدون کانال باشد قدرت حرارتی استاندارد نامیده می‌شود.از چه خانوهایی باید دوری کرد...


در ادامه مطالب بخوانید که باید از چه تیپ خانومهایی باید دوری کرد...

به ادامه مطالب بروید....

1-خانم های فمینیست
این دست از خانم ها تصور می کنند کهتمام ناخوشی های زندگی از مردها نشئت می گیرد و تنها کاری که که یک مرد می تواندانجام دهد این است که آلت تناسلی خود را قطع کرده و یک جفت تخمدان به خود پیوندبزند. آنها تصور می کنند که وجود خانم ها، فرشته وار است و می توانندتمام دنیا راعوض کنند، البته فقط در صورتیکه معضل ''مردسالاری'' از جلوی پای آنها برداشته شودرفتار این مدل خانم ها با آقایون اصلا مناسب و قابل قبول نمی باشد. شما می توانیدآنها را به راحتی از شعار معروفشان تشخیص بدهید، چرا که همیشه زیر لب زمزمه می کنند : ''تمام مردها با آلت خود فکر می کنند.'' بهتر است در هر شرایطی از آنها دوریکنید.

2- 
خانم های پولکی
خیلی ساده و راحت: او تنها به خاطرپول با شما رابطه برقرار می کند. او خیلی زود با شما صمیمی می شود. آنها از آقایونانتظار دارند که تمام هزینه های زندگی آنها را برآورده سازند، تنها به این دلیل کهآنها از نظر زیست شناختی مونث هستند. آنها تصور می کنند که یک مرد باید هزینهنوشیدنی، شام، مسافرت، گل، جواهر و .. را بپردازند بدون اینکه هیچ گونه وظیفه جبرانو یا تلافی بر گردنشان بیفتد. او هیچ چیز نیست جز یک انسان مادی. فکر می کنند کهزنانگی شان از طلا درست شده است و میلیون ها دلار می ارزد. او یک طماع دغل باز استاو فقط به فکر بر آورده کردن نیازهای خودش است و برای دیگران هیچ اهمیتی قائل نیستو بهتر است که حواس خود را جمع کنید، چراکه عده بسیاری از دخترهای جوان جزء اینگروه قرار دارند.

3- 
خانم های رمانتیک
این نوع خانم ها زندگی خودرا بر طبق فیلم های عاشقانه و کتاب های رمان سپری می کنند. او هر شب به تنهایی بهخانه می آید و مجله های مربوط به عروسی را ورق می زند و در عین حال در انتظارشاهزاده ای است که با اسب سفیدش از میان آسمان به زمین فرود آید و او را سوار براسب سفیدش کرده ، به جایی ببرد که هیچ مشکلی وجود نداشته باشد، تا بتوانند به خوبیزندگی کنند. آنها دخترهایی هستند که توسط پدر و مادرها و خانواده هایشان نازپروردهبار آمده اند و چیزی از واقعیات زندگی، نظیر پرداخت صورتحساب ها و تمیز کردندستشویی ها نمی دانند. او انتظار دارد کسی تمام مدت از او مراقبت و نگهداری کند، شبها ملافه را بر رویش بکشد و تمام شب بر بالینش بیدار بماند تا مبادا او خواب بدیببیند و بترسد. فرار کنيد.

4- 
خانم های بدگمان
این خانم تمامخصوصیات منفی افراد رمانتیک را با خود به همراه دارد. او همیشه جزء ''زخم خوردگان'' اجتماع است. کسی که در روابط گذشته خود شکست خورده و به طور ناخودآگاه از برقراریارتباط مجدد واهمه دارد. ارتباط شما با این افراد به جایی راه نمی برد، چرا که آنهادر ابتدا علاقه فراوانی از خود نسبت به شما نشان می دهند، اما پس از چندی اثری ازآن باقی نخواهد ماند. و این چرخه همچنان ادامه پیدا می کند. شما همیشه در رابطه خودبا او سردر گم هستید. با شما قرار ملاقات می گذارد و معاشقه راه می اندازد، امارابطه شما فراتر از یک دوستی ساده نمی رود. تنها چیزی که تحویل شما می دهد یک مشتمعذرت خواهی بیهوده است. هیچ وقت به اندازه کافی برای شما زمان ندارد؛ شما هم که بهاندازه کافی غم و غصه برای خودتان دارید، پس بهتر است با چنین زنی ارتباط برقرارنکنید.

5- 
خانم های عصبانی
مثل خانم های فمینیست خانم ها عصبانینیز دل خوشی از مردها ندارند. آنها به مردها اهانت می کنند، و می توانند بدی ها وخطاهای تمام مردانی را که از ابتدای زندگی با آنها ملاقات کرده اند را به سادگی بهخاطر بیاورند. برای خانم عصبانی چیزی به عنوان ''مرد خوب'' وجود ندارد و تمام مردها ''احمق'' و ''عوضی'' و ''کثیف'' هستند. خون آنها از دست مردها به جوش می آید و درهر لحظه می توانند مانند یک کوه آتشفشان منفجر شوند. برقرای ارتباط با این نوع خانمها مساوی است با ورود به تراژدی و داد و فریاد ، پس بهتر است عقببایستید.

6- 
خانم های نامطمئن

در نگاه اول چنین خانم هاییخیلی خوب جلوه می کنند؛ با شما به مهربانی رفتار می کنند و خوش مشرب هستند. اماچیزینمی گذرد که ترس های درونی اش پدیدار می شوند. روزی 10 مرتبه به شما تلفن میزند تابپرسد ''رابطه در چه حالی است؟'' یا اینکه ''تنها می خواهد صدای شما را بشنود.'' اومی خواهد مطمئن شود که به اندازه کافی جذاب است؛ دائما نگران آرایش صورت و موها وهمینطور لباس هایش می باشد. او محتاج و نیازمند است و همواره با این ترس زندگی میکند که مبادا آقا او را به خاطر ''خانم بهتری'' ترک کند. این دسته از افراد خیلیزود خود را آویزان شما می کنند.

7- 
خانم های هرزه
اخلاقاین خانم ها واقعا عجیب و غریب است. آنها افراد نا مطبوعی هستند که به دیگران باچشم حقارت نگاه می کنند و فقط به خودشان اهمیت می دهند و اصلا مهم نیست که قلبدیگران را ب***ند و آنها را آزرده خاطر سازند. بیشتر خانم های هرزه به فکر پول ومال و منال نیز هستند درست مثل خانم های پولکی. آنها معمولا خوش قیافه و خوش لباسهستند و به راحتی با اخمی که در چهره دارند قابل شناسایی می باشند.

8- 
خانم های منم منم
مثل خانم هرزه، خانم منم منم نیز فقط برای خودش ارزشقائل است. او می خواهد که همیشه مرکز توجه قرار گیرد و هر کاری که می خواهد انجامدهد و هر کجا که می خواهد برود. او خود خواه و خود محور است. شیفته خودش می باشد وبه عنوان ''دختر کوچولوی بابایی'' بزرگ شده، و انتظار همان توجهات را از شما داردهر چند این امکان وجود دارد که شما از مصاحبت دخترهای لوس و مامانی لذت ببرید، اماباید تا آنجا که می توانید خود را از آنها دور نگاه دارید.

9- 
خانم های نا امید
شرایط هر طوری که می خواهد باشد این خانم فقط به ازدواج فکر میکند – آن هم همین حالا – برای او مهم نیست که شخص مورد نظر چه کسی است و شغل اوچیست. تا زمانی که مردانگی داشته باشد، می تواند او را راضی نگه دارد. مراقب اینیکی هم باشید!

10- 
خانم های دمدمی
او در ابتدا از خیلی چیزهاچشم پوشی می کند که همین امر باعث جذب شدن مردها به سمتشان می باشد. او به شما چیزیرا تحویل می دهد که دقیقا توقع شنیدش را دارید؛ اما زمانیکه رابطه عمیق تر شده (یابه ازدواج کشیده می شود) شما تازه با چهره حقیقی او آشنا می شوید. بانویعزیز شما یکشبه، تبدیل به یک آدم حریص، طماع، پولکی، و حیوان صفت می شود که اگر به خواست هایشنرسد شما را عذاب خواهد کرد.

11- 
خانم آزار دهنده
معمولا اینمدل خانم ها از یک کیلومتری قابل تشخیص هستند. آنها با شما معاشقه می کنند و جاذبههای جنسی شان را به نمایش می گذارند. گاهی اوقات به دنبال مردهای پر سن و سال ترهستند. آنها اغلب مردها را از نظر جنسی تحریک می کنند و بعد راه خود را می گیرند ومی روند. آنها مردها را مانند زنبورهایی که به سمت عسل کشیده می شوند به سوی خودجلب می کنند. هر طوری که با شما رفتار کنند، هیچ گاه نباید به آنها اعتماد کنیدزیرا اگر مرد بهتری را پیدا کنند به سادگی آب خوردن از شما دل کنده و به سمت او میروند.

12- 
خانم قدرت طلب
آنها انسان های پستی هستند که میخواهند قدرت کنترل تمام امور زندگی شما را به دست گیرند. آنها به شما می گویند چهلباسی بپوشید، کجا بروید، با چه کسی صحبت کنید، با چه کسانی می توانید دوست باشید،چه چیزی می توانید بخورید... و خلاصه همه چیز. و اگر بخواهید در مقابل عقاید آنهااز خود مقاومت نشان دهید، اخم هایشان در هم فرو می رود، شما را از *** محروم میکنند، گریه و زاری راه می اندازند و از هر سلاح و تاکتیک دیگری که بلد هستند کمک میگیرند، تا شما را از پای در آورند و چاره دیگری جز سر فرود آوردن در مقابل خواستهایشانرا برایتان باقی نخواهند گذاشت.
ما به شما اخطار دادیم!ارسال شده در : جمعه 26 خرداد 1391 - توسط : شازده کوچولو
بازديد : 281 بار نظر دهيد! [ ]

مرتبط باموضوع :نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

پيوند ها پيوند ها'

تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک

  • فروشگاه اینترنتی دی وی دی های آموزشی

    کانال تلگرام شهرها

    سایت معین لایو رکورد
  • بک لينک بک لينک